Yeni Dönem Tüm Sınıflar Yazılı Soruları ve Cevapları: Testhocasi.com’ da

Test hocası
Daha Fazla Göster

Test Hocası, yeni müfredat çerçevesinde yazılı soruları sunuyor. EBA testleri ile uyumu yazılı soruları, Yeni eğitim öğretim dönemine ait yazılı sorularını içeriyor. Yeni dönem konularına göre üretilen yazılı soruları, online bağlantı olan her yerden ücretsiz olarak çözülebilir. Test Hocası’nın yazılı sorularını çözmek için herhangi bir üyelik de gerekmiyor!

Testhocasi.com yazılı soruları; 4. Sınıf, 5. Sınıf, 6. Sınıf, 7. Sınıf ve 8. Sınıf yazılı sorularından oluşuyor. Her derse ait dönemin yazılı soruları bulunuyor. Örneğin; 1. ve 2. dönemlerin her biri için 3 farklı yazılı soruları yer alıyor. Sınıfların ve derslerin özelliğine ve müfredatına göre cevaplı çözümlü sorular çözülebilir. Hazırlanan yazılı soruları, online süreli ve puanlı sorular olarak sunuluyor.

EBA kazanım testleri kapsamında her sınıf için hazırlanan yazılı sorularının tamamı Milli Eğitim Bakanlığının yeni müfredat kapsamı içinde bulunuyor. MEB testleri ve okullardaki sınav sistemlerine tamamen uyumlu olan yazılı soruları, her sınıfın aldığı dersleri içeriyor. Örneğin; 4. Sınıf yazılı soruları içinde; Türkçe, Matematik, Fen Bilimleri, Sosyal Bilgiler, İngilizce, Din Kültürü, İnsan Hakları Yurttaşlık ve Demokrasi ve Trafik Güvenliği yazılı soruları yer alıyor.

MEB kazanım testleri ile uyumlu yazılı soruların tamamı cevaplı çözümlü sorular şekilde tasarlandı. Her sınıfa ait sayfada, ilgili derse ait pratik test çöz uygulaması bulunuyor. Öğrenciler, sınıfına ait dersleri kolaylıkla seçebilir. Alttaki ders linklerinden veya üst menüdeki seçeneklerden kolaylıkla farklı bir derse geçiş yapılabilir. Kazanım testleri ile bilgilerini pekiştiren öğrenciler, yazılı soruları ile de sınavlarına hazırlanabilir.

Test Hocası, yazılı soruları ile öğrencilerin sınav hazırlıklarına ve başarılarına katkı sağlamayı amaçlamaktadır. Bu anlamda her sınıfın aldığı her derse ait yazılı soruları ile öğrencilerin güvenli limanıdır!

1
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

1 Yorum

  1. 3 sene önce

    Teşekkür ederim.

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

İngilizce Dil Eğitim Seti