Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG) Gençlik Bursları 2016 Yılı Başvuruları Başladı

Toplum Gönüllüleri Vakfı - TOG
Toplum Gönüllüleri Vakfı - TOG
Daha Fazla Göster

Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG) tarafından Yeni Kayıt ve Ara Sınıflar için verilen TOG Gençlik Bursları için 2016 yılı başvuruları başladı.

Toplum Gönüllüleri Vakfı tarafından sağlanan burs olanaklarından faydalanmak için Online olarak başvuru yapmanız gerekiyor.

Yapılan başvurular incelendikten sonra süreç ile alakalı bilgilendirme mailleri başvuru sırasında verilen Mail Adresine gönderiliyor.

Başvuru Süreçleri ile alakalı detayları alt kısımda sizlerle paylaştık. Okuyup başvurunuzu ona göre yapabilirsiniz.

Ara Sınıf veya Yeni Kayıt olmanıza göre değişen Başvuru Şartları vardır. Bu sebeple Başvuru Şartlarını dikkatli okumanızı öneririz..

 

 

 

Başvuru Tarihleri

Bu sene yeni kayıt olan veya hazırlık sınıfından 1. Sınıfa geçen öğrenciler Yeni Sınıf olarak adlandırılacaktır.

2. sınıfa geçen veya daha üst sınıflarda olanlar ise Ara Sınıf olarak adlandırılacaktır.

Buna göre;

Yeni Sınıf Başvuruları 15 Ağustos – 15 Eylül 2016 tarihleri arasında,

Ara Sınıf Başvuruları ise 5 Ağustos – 5 Eylül 2016 tarihleri arasında gerçekleştirilecektir.

 

Burs Başvuru Şartları

Gençlik Ara Sınıf Burs programı, üniversitede okuyan TOG gönüllüsü gençlere yöneliktir. Bu burs ilanına sadece, başvuru tarihinden önce aktif olarak TOG faaliyetlerinde yer almış TOG gönüllüsü gençler başvurabilmektedir. (Yaz döneminde ya da şuaınki katılımlar geçerli değildir. Geçen eğitim yılı içerisindeki faaliyetlere katılmış olmak gerekmektedir.) Başvuru tarihinden önce TOG faaliyetlerinde yer almadıysanız, lütfen bu formu doldurmayın.

Gençlik Yeni Sınıf Burs programına başvurmak için öncesinde TOG gönüllüsü olma şartı aranmamaktadır. Yeni sınıf burs ilanına online olarak başvuru yapabilirsiniz.

Formu lütfen kendiniz doldurunuz. Başvuru sonucunuzu kimlik numarası ile sorgulayacağınız için forma yazdığınız TC kimlik numarasının doğru olduğundan emin olunuz.

Forma yazmış olduğunuz bilgilerin (Üniversite başarı sırası, aile geliri, gönüllülük ile ilgili sorular vb.) doğruluğu ile ilgili bir tutarsızlık tespit edildiği takdirde başvurunuz iptal edilecektir. Lütfen yazdığınız bilgilerin doğruluğundan emin olunuz.

Formda yazılan tüm alanların doldurulması zorunludur. Formu doldururken teknik bir sorun yaşarsanız “burs@tog.org.tr” adresinden bize ulaşıp destek alabilirsiniz.

Şartlı Burs Programlarının (Kardelenler, Öğretmen Çocukları ve Soma Madenci Çocukları Burs programları ) başvuruları ile ilgili duyurular TOG’un web sitesinden Ağustos ayı içerisinde yapılacaktır.

Telefon ile ileteceğiniz soruları e-posta adresine yazarak sormanız, çalışmalarımızın aksamadan devam edebilmesi için önemlidir. burs@tog.org.tr adresine sorularınızı iletebilirsiniz. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

 

Başvuru Formu: http://burs.tog.gen.tr/ApplicationForm.aspx

Başvuru Sonuç Formu: http://burs.tog.gen.tr/Result.aspx

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

İngilizce Dil Eğitim Seti