Ortaokul Soru Bankası

Sorular Konuşuyor
Daha Fazla Göster

Soru bankası, alanla ilgili birçok sorunun bulunduğu kaynak kitaplardır. Soru bankaları özellikle uzun soluklu çalışma gerektiren alanlarda kullanılır. Sınav sistemlerine entegre bir şekilde ve müfredata uygun şekillerde hazırlanır. Hayatın her alanında öğrenmeye yönelik kılavuzlar bulunduğu gibi, bu öğrenmeyi pekiştirecek birçok soruyu barındıran ortaokul soru bankaları öğrenciler için çok önemlidir.

Bir soru bankasında olması gerekenleri karşılayan, müfredata uygun, tasarımı iyi ve konuları kapsamlı tüm soru bankaları Pruva Akademi tarafından sağlanıyor.

Değişen eğitim sistemini yakalayarak buna uygun sorular soru bankasına toplanmıştır. Özellikle öğrencilerin adaptasyon sürecinde yaşayabilecekleri sorunları ortadan kaldırmak adına soru tiplerinin tanıtımı ve buna uygun alıştırma teknikleri de kullanılır. Pruva Akademi olarak Kolay, Orta ve Zor şeklinde kategorilendirdiğimiz soru tipleriyle kademe kademe ilerlemek oldukça pratik bir şekilde gerçekleşiyor. Öğrencilerin zor sorulardan başlamaması ve şevki kırılmaması adına soru bankaları bu şekilde tasarlanmıştır.

Klasik soru kalıpları ile birlikte başlayan soru bankası çözümleri, daha sonra kendisini yeni nesil sorularla devam ettirir. Yine bu soru tipleri de Kolay, Orta ve Zor şeklinde ayrılmıştır. Seviyeyi daha da detaylandırarak; çeyrek kolay, çeyrek orta, çeyrek zor ve yarım kolay, orta ile tam sayfa zor sorular şeklinde de seviyeler öğrencilerin daha da yeni soruları pekiştirmesine yardımcı oluyor.

Pruva Akademi ile yeni nesil öğrenme deneyimini en üst düzeye çıkartmak ve sınavlarda başarılı olmanın tam sırası.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

İngilizce Dil Eğitim Seti