Online Eğitimler İle Evden veya İşten Kendinizi Geliştirin

Online Eğitim - Campüsonline
Daha Fazla Göster

Türkiye’nin en çok tercih edilen Online Eğitim Sistemlerinden birisi olan Campusonline birçok farklı sektörde kendinizi geliştirebileceğiniz, Üniversite onaylı eğitimleri evinize veya işyerinize getiriyor.

Orta Doğu Teknik Üniversitesi (ODTÜ), İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ), Ankara Üniversitesi, Başkent Üniversitesi, Medipol Üniversitesi, Balıkesir Üniversitesi, Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi, Acıbadem Üniversitesi, T.C Mimar Sinan Güzel Sanatlar Fakültesi, İstanbul Ticaret Üniversitesi, Kırıkkale Üniversitesi, İstanbul Esenyurt Üniversitesi, Yeditepe Üniversitesi gibi birçok üniversite ile çalışan CampusOnline tüm eğitim ve sınav süreçlerini de kapınıza kadar getiriyor.

Birçok online eğitim ve sınav sistemin kullanılan dersleri internetten al ancak sınavlar için sınav salonlarına gel mantığı campus online tarafından çözülmüş durumda. Tıpkı dersler gibi sınavlarda online olarak yapılabiliyor.

 

Onlarca Başlık Altında, Yüzlerce Online Eğitim

Online eğitim noktasında ciddi adımlar atan ve bu adımlar neticesinde de özellikle istediği eğitim kurumuna ulaşmakta zorluk çekenlere oldukça büyük kolaylık sağlayan kampüs online sistemi her türlü eğitimin bünyesine katıldığı bir sistem halini almış durumda.

Bilişim Teknolojileri (IT) alanında da, Finans ve Muhasebe alanında da, Hukuk ve Sağlık gibi daha zorlu alanlarda da, Satış Pazarlama gibi hayatın her anında karşımıza çıkan alanlarda da birçok eğitim sistem içerisinde mevcut.

Eğitimleri satın alıp hemen eğitim sürecine başlamak ise sadece dakikalarla ifade edilebilecek bir sürede gerçekleşiyor.

 

Belgeler Islak İmzalı ve Üniversite Onaylı

Campüs Online kullanıcılarına üniversite onaylı olarak eğitimleri vermekte, sınavları ve eğitimleri online eğitim seklinde gerçekleştirmekte, eğitim sonunda ise size Islak İmzalı ve Üniversite Onaylı olarak sertifikaları göndermektedir.

Birçok üniversitede MEB Onaylı adıyla yapılan 2 saatlik eğitimle 10 sertifika verilen eğitimler ile karıştırmamanız önemlidir. Çünkü bu eğitimler gerektiğinde saatlerce süren ve sonunda bilgi kazanımını ölçmek adına sınavlarla desteklenen eğitimlerdir.

Eğitimi satın alırken zaten size eğitim verecek olan üniversiteyi görebiliyor, bu bağlamda da hangi üniversiteden size sertifika gelecek bunu biliyor olacaksınız.

Daha detaylı bilgi için https://www.campusonline.com adresini ziyaret edebilir, iletişim ağları üzerinden sorularınızı sorabilirsiniz.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

İngilizce Dil Eğitim Seti