İngilizce Avcılar Kültür Kursunda Öğrenilir

İngilizce Dil Eğitimi
İngilizce Dil Eğitimi
Daha Fazla Göster

İngilizce, dünya genelinde önemli bir yere sahip bir dildir. Globalleşen dünyada, en geçerli dildir diyebiliriz. İster öğrenci, ister memur isterseniz esnaf olun hayatınızın birçok yerinde karşınıza çıkmaktadır. İş sektöründe birçok firma ve şirket yabancı dil olarak İngilizceyi tercih ediyorlar. İngilizceyi eğlenerek ve yaşayarak öğrenmek istiyorsanız Avcılar’ın en iyi ingilizce kursu olan kurumumuzu tercih edebilirsiniz.

 

 Verdiğimiz Eğitimler Nelerdir?

Avcılar ve çevresine yabancı dil eğitimi veren avcılar ingilizce kursu olarak hizmetinizdeyiz. Her yaş grubunda kişiye yabancı dil eğitimi veriyoruz. Özellikle İngilizce dilini ihtiyacınız doğrultusunda istediğiniz seviyede öğrenmenizi sağlıyoruz.

Genel İngilizce eğitimi adı altında; başlangıç, orta, ileri seviye İngilizce, kurumsal ve iş İngilizcesi eğitimlerimizin merkezini oluşturuyor. Genel İngilizce dışında, özel dersler, IELT. TOEFL, YDS, YÖK-DİL gibi sınavlara hazırlık eğitimleri de uzmanlık alanımız dâhilindedir.

İngilizce dışında Almanca, Rusça ve İspanyolca kurslarımız da bulunuyor. İhtiyacınız ve hevesiniz doğrultusunda bu dillerden birini de kolaylıkla öğrenmenizi sağlıyoruz.

 

 Genel İngilizce Eğitimimiz

İngilizce öğrenmeye meraklıysanız veya öğrenmek zorundaysanız avcılar ingilizce kursu doğru adresinizdir. Alanında uzman ve yeterli deneyime sahip yerli ve yabancı öğretmenlerimizle sıradan kalıpların dışına çıkarak, garantili öğrenmenizi sağlıyoruz.

Öncelikli olarak seviye tespitinizi yaparak, hangi kurdan başlamanız gerektiğini belirliyoruz. Öğrencilerimiz için uyguladığımız, Avrupa standartları çerçevesinde ingiliz kültür eğitimimiz kapsamında 5 seviye bulunuyor. Bunlar; A1 (başlangıç), A2 (ön orta), B1 (orta), B2 (ileri orta) ve C1 (ileri) seviyelerdir.

A1 Elemantary (Başlangıç); Basic (temel) olarak adlandırdığımız İngilizceyle tanışma ve öğrenmenin ilk basamağıdır. Bu basamakta sizleri gramer bilgisiyle sıkmadan, temel dilbilgisi çerçevesinde kısa cümleler kurma ve günlük konuşma kalıplarını öğrenmenizi sağlıyoruz.

A2 Pre Intermediate (Ön orta); ilk basamağı başarıyla geçenler, ikinci basamakta İngilizceyi aktif halde kullanmaya başlamış oluyorlar. Seviyelerine uygun dilbilgisi kalıplarıyla, dillerini okuma-yazma-dinleme ve konuşma pratikleriyle geliştirmelerini sağlıyoruz.

B1 Intermediate (Orta); bu seviyede öğrencilerimiz artık dilbilgisi yapısını tamamen kavramış oluyorlar. Herhangi bir yabancıyla rahatlıkla konuşabilme ve anlayabilme seviyesindedirler. Bu seviyede pratiği artırmak adına okuma-yazma-dinleme ve konuşma etkinliklerini devam ettiriyoruz.

 

 Öğrenme Garantili Kurslarımız

Kurumumuza kaydını yaptıran öğrencilerimize en iyi ingilizce kursu olarak, öğrenme garantisi sunuyoruz. Kuru geçemeyen öğrencilerimize ücretsiz olarak eğitim tekrarı veriyoruz. Haftanın yedi günü ücretsiz ve ömür boyu aktivite sınıflarımızdan yararlanma imkânı sunuyoruz.

Kursumuzdan mezun olduktan sonra dilinizi geliştirme imkânı bulamıyorsanız, aktivite sınıflarımızdan yararlanabilirsiniz. Yabancı dil öğretmenlerimizin katılımıyla, birebir yaşayarak ve eğlenceli bir ortamda dinleme, konuşma ve yazma yapabilirsiniz.

 

Birebir Özel Eğitim Hizmetimiz

Hangi yaş grubunda olursa olsun, çeşitli nedenlerden dolayı bazı öğrencilerimiz grup derslerine katılamıyorlar. Bu gibi öğrencilerimize ingiliz kültür eğitim kurumu olarak birebir özel ders veriyoruz. Özel ders programımız genel, iş ve sınav İngilizcesi eğitimi şeklindedir.

Genel İngilizce eğitimi alan öğrencilerimiz başlangıç seviyesini Türk, orta ve ileri seviyeleri Yabancı öğretmenlerimizden alıyorlar.

 

Kurumsal ve İş İngilizcesi Eğitimimiz

Uluslararası bir kimliğe kavuşmak isteyen firma ve şirketlerimiz çalışanlarından en azından bir yabancı dil bilmelerini istiyorlar. Bu konuda duyarlı şirketler, çalışanlarına iş yerinde ortam hazırlayarak yabancı dil eğitimini sağlıyorlar.

Kurumsal ve iş İngilizcesinde akıcı konuşma, resmi yazışmaları yapabilme, rapor hazırlayabilme, sunu yapabilme gibi genel konuların öğrenilmesini sağlıyoruz.

 

Avcılar İngilizce Kursunu Neden Seçmelisiniz?

“Bir dil, bir insan” felsefesinden yola çıkarak, her yaşta insanın yabancı dil öğrenebileceğini savunuyor ve bu doğrultuda eğitim veriyoruz. Bizi seçme nedenleriniz;

  •  Tüm Avrupa ve çevre ülkelerinde geçerli İngilizce sertifikası veriyoruz.
  •  Tüm öğrencilerimize %100 öğrenme garantisi veriyoruz. Kuru geçemeyene ücretsiz kur tekrarı yapıyoruz.
  •  Haftanın yedi günü ücretsiz olarak okuma-yazma-konuşma sınıflarımızdan yararlanma imkanı sunuyoruz.
  •  Ücretsiz online İngilizce ve materyal desteği sunuyoruz.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

İngilizce Dil Eğitim Seti