Hacettepe Üniversitesi 2019 Yaz Okulu Duyurusu ve Akademik Takvim

Hacettepe Üniversitesi 2019 Yaz Okulu

Hacettepe Üniversitesi tarafından açılacak olan 2019 yılı Yaz Okulu ile alakalı Akademik Takvim, Kayıt ve Diğer Duyuruları bir araya getirdik.

Hacettepe Üniversitesi tarafından açılacak olan 2019 yılı Yaz Okulu kayıtları 1 – 3 Temmuz 2019 tarihleri arasında yapılacaktır.

Üniversite tarafından belirlenen akademik takvime göre Yaz Okulu dersleri 8 Temmuz 2019 tarihinde başlayacak ve 19 – 23 Ağustos 2019 tarihleri arasında yapılacak olan sınavlar ile de son bulacaktır.

Üniversite tarafından yapılan duyuruları elimizden geldiğince bu sayfa üzerinden sizlere aktarmaya çalışıyor olacağız. Ancak yine de konuyla alakalı olarak daha fazla bilgi almak istemeniz durumunda http://www.oid.hacettepe.edu.tr/index.php?submenuheader=1 duyurular sayfasını ara ara kontrol etmenizi de öneririz.

 

Hacettepe Üniversitesi Logo

 

Hacettepe Üniversitesi 2019 Yaz Okulu Akademik Takvimi

Üniversite tarafından belirlenen 2019 yılı Yaz Okulu Akademik Takvimi aşağıdaki gibidir.

 

14 Haziran 2019 Açılacak derslerin belirlenip haftalık ders programının ÖİDB’na gönderilmesinin ve ilan edilmesinin son günü
1 – 3 Temmuz 2019 Yaz okulu ders kayıtlarının yapılması
4 – 5 Temmuz 2019 Yaz okulu öğrenim bedellerinin ödenmesi
8 Temmuz – 16 Ağustos 2019 Yaz okulu ders başlangıç ve bitiş tarihleri
19 – 23 Ağustos 2019 Yaz okulu genel sınavları
19 – 28 Ağustos 2019 Yaz okulu genel sınav sonuçlarının elektronik ortamda iletilmesi
12 Eylül 2019 Yaz okulu not değişikliği kararlarının ÖİDB’ye bildirilmesinin son günü

 

Hacettepe Üniversitesi 2019 Yaz Okulu Ders Kayıt Duyurusu

Hacettepe Üniversitesi tarafından ilgili duyurular yapıldıkça bizlerde bu sayfa üzerinden sizlere bilgi vermeye çalışıyor olacağız.

Ancak yine de konuyla alakalı olarak daha fazla bilgi almak istemeniz durumunda http://www.oid.hacettepe.edu.tr/index.php?submenuheader=1 duyurular sayfasını ara ara kontrol etmenizi de öneririz.

14 yorum

 1. hacettepe üniversitesinde spor yaralanmaları dersi için yaz okulunuz var mı ?ne zaman başlıyor acaba bilginiz dahilinde mi ?

  1. Üniversite duyuru sayfası ve Bölüm sayfasını takip edin.
   Açılacak derslerin listesi bizimle paylaşılmıyor. Sizin takip etmeniz lazım

  1. Üniversite bazlı açılacak derslerin listesi ne yazık ki bize ulaşmıyor. İlgili üniversitenin öğrenci işleri sayasını veya bölüm sayfasını kontrol edin.

 2. karabük üniversitesi son sınıf ogrenciyim ama hacettepeden yaz okulu almak istıyorum . satış yönetimi dersi acılıyor mu ? ders ve ders içeriklerini bulamıyorum

 3. Başka derslerin açılma olasılığı var mi?Eğitim bilimlerinde okul öncesi dersi açılma durumu nedir .Çocuk gelişimi bölümü açabilir mi talepte bulunsak açılmaz mı ?

 4. Hacettepe üniversitesi eğitim fakültesi yaz okulu açılacak mı? internette araştırdım bulamadım.

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir