Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi Sınav Tarihleri Değişti

16 Nisan 2017 tarihinde gerçekleştirilecek olan Halk Oylaması sebebiyle Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi Vize ve Final sınavlarının tarihlerinde değişikliğe gitti.

Açık Öğretim Fakültesi (AÖF) Sınavlarında Açık Uçlu Sınav Dönemi Başlıyor

Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi (AÖF) tarafından alınan ve Resmi Gazetede yayınlanan karar ile Ara Sınavlarda çoktan seçmeli, açık uçlu, kısa cevaplı, doğru-yanlış, eşleştirme gibi farklı tip sorular öğrencilerin karşısına çıkmaya başlayacak. Atatürk ve İstanbul AÖF İçin ise karar yakında açıklanacaktır.

Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi (AÖF) Vize ve Final Tarihleri (2016/2017)

Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi öğrencilerinin gireceği Güz ve Bahar Dönemi Vize ve Final Tarihleri ve Sınavlarda Uyulması Gereken Kurallar duyuruldu.

YÖK Duruma El Koydu, Ya Yaz Okul Ya da Bütünleme Sınavı Yapılacak

YÖK Duruma El Koydu, Ya Yaz Okul Ya da Bütünleme Sınavı Yapılacak

Yüksek Öğretim Kurumu (YÖK) tarafından üniversitelere gönderilen bir yazı ile Üniversitelerin ya Yaz Okulu ya da Bütünleme Sınavlarından en az birisini yapmaları gerektiği bilgisi verildi.

Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi Tek Ders Sınavlarını Erteledi

Açık Öğretim Fakültesi Bütünleme Sınavlarını Erteledi

Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi tarafından yapılan açıklama ile Cumartesi günü yapılacak olan Tek Ders Sınavları ileri bir tarihe ertelendi.

AÖF Bahar Kayıt Yenileme İşlemleri ve Ücretleri

AOF Bahar Dönemi Kayıt Yenileme İşlemleri

Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi 2015 Bahar Dönemi Kayıt Yenileme süreci başlamak üzere. Peki Bahar Dönemi Kayıt Yenileme işlemleri için ne yapılması gerekiyor?