Erciyes Üniversitesi 2019 Yaz Okulu Duyurusu ve Akademik Takvim

Erciyes Üniversitesi tarafından açılacak olan 2019 yılı Yaz Okulu ile alakalı Akademik Takvim, Kayıt ve Diğer Duyuruları bir araya getirdik.

Erciyes Üniversitesi tarafından açılacak olan 2019 yılı Yaz Okulu kayıtları 24 – 28 Haziran 2019 tarihleri arasında yapılacaktır.

Üniversite tarafından belirlenen akademik takvime göre Yaz Okulu dersleri 1 Temmuz 2019 tarihinde başlayacak ve 15 – 25 Ağustos 2019 tarihleri arasında yapılacak olan sınavlar ile de son bulacaktır.

Üniversite tarafından yapılan duyuruları elimizden geldiğince bu sayfa üzerinden sizlere aktarmaya çalışıyor olacağız. Ancak yine de konuyla alakalı olarak daha fazla bilgi almak istemeniz durumunda https://ogrisl.erciyes.edu.tr/ duyurular sayfasını ara ara kontrol etmenizi de öneririz.

Erciyes Üniversitesi Logo

Erciyes Üniversitesi 2019 Yaz Okulu Akademik Takvimi

Üniversite tarafından belirlenen 2019 yılı Yaz Okulu Akademik Takvimi aşağıdaki gibidir.

24-28 Haziran 2019 Yaz Okulu Ders Kayıtları
01 Temmuz-10 Ağustos 2019 Yaz Okulu
19-25 Ağustos 2019 Yaz Okulu Final Sınavları

 

Erciyes Üniversitesi 2019 Yaz Okulu Ders Kayıt Duyurusu

Erciyes Üniversitesi tarafından ilgili duyurular yapıldıkça bizlerde bu sayfa üzerinden sizlere bilgi vermeye çalışıyor olacağız.

Ancak yine de konuyla alakalı olarak daha fazla bilgi almak istemeniz durumunda https://ogrisl.erciyes.edu.tr/ duyurular sayfasını ara ara kontrol etmenizi de öneririz.

4 yorum

    1. Takip etmeniz lazım. Böyle bir liste bize gelmiyor. Bazı üniversiteler bölüm sayfalarında vs. önceden açıklıyor. Bazıları ise başvuru işlemlerinden sonra öğrencilerin seçtikleri derslere göre açıyorlar dersleri.

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir