Boğaziçi Üniversitesi 2019 Yaz Okulu Duyurusu ve Akademik Takvim

Boğaziçi Üniversitesi 2019 Yaz Okulu
Abone Ol
Daha Fazla

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Boğaziçi Üniversitesi tarafından açılacak olan 2019 Yılı Yaz Okulu ile alakalı Akademik Takvim, Kayıt ve Diğer Duyuruları bir araya getirdik.

Boğaziçi Üniversitesi tarafından açılacak olan 2019 yılı Yaz Okulu kayıtları 19 – 21 Haziran 2019 tarihleri arasında yapılacaktır.

Üniversite tarafından belirlenen akademik takvime göre Yaz Okulu dersleri 24 Haziran 2019 tarihinde başlayacak ve 7 – 9 Ağustos 2019 tarihleri arasında yapılacak olan sınavlar ile de son bulacaktır.

Boğaziçi Üniversitesi tarafından yapılan duyuruları elimizden geldiğince bu sayfa üzerinden sizlere aktarmaya çalışıyor olacağız. Ancak yine de konuyla alakalı olarak daha fazla bilgi almak istemeniz durumunda http://www.boun.edu.tr/tr_TR/Content/Duyurular/Duyurular duyurular sayfasını ara ara kontrol etmenizi de öneririz.

Boğaziçi Üniversitesi Logo

Boğaziçi Üniversitesi 2019 Yaz Okulu Akademik Takvimi

Üniversite tarafından belirlenen 2019 yılı Yaz Okulu Akademik Takvimi aşağıdaki gibidir.

Boğaziçi Üniversitesi 2019 Yaz Okulu Akademik Takvimine ulaşmak için Tıklayınız. 

 

 

Boğaziçi Üniversitesi 2019 Yaz Okulu Ders Kayıt Duyurusu

Boğaziçi Üniversitesi tarafından ilgili duyurular yapıldıkça bizlerde bu sayfa üzerinden sizlere bilgi vermeye çalışıyor olacağız.

Ancak yine de konuyla alakalı olarak daha fazla bilgi almak istemeniz durumunda http://www.boun.edu.tr/tr_TR/Content/Duyurular/Duyurular duyurular sayfasını ara ara kontrol etmenizi de öneririz.

 

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!