Afyon Kocatepe Üniversitesi 2019 Yaz Okulu Duyurusu ve Akademik Takvim

Afyon Kocatepe Üniversitesi – AKÜ tarafından açılacak olan 2019 yılı Yaz Okulu ile alakalı Akademik Takvim, Kayıt ve Diğer Duyuruları bir araya getirdik.

Afyon Kocatepe Üniversitesi tarafından açılacak olan 2019 yılı Yaz Okulu kayıtları 17 – 21 Haziran 2019 tarihleri arasında yapılacaktır.

Üniversite tarafından belirlenen akademik takvime göre Yaz Okulu dersleri 24 Haziran 2019 tarihinde başlayacak ve 19 – 25 Ağustos 2019 tarihleri arasında yapılacak olan sınavlar ile de son bulacaktır.

Üniversite tarafından yapılan duyuruları elimizden geldiğince bu sayfa üzerinden sizlere aktarmaya çalışıyor olacağız. Ancak yine de konuyla alakalı olarak daha fazla bilgi almak istemeniz durumunda https://ogrenci.aku.edu.tr/yaz-okulu/ duyurular sayfasını ara ara kontrol etmenizi de öneririz.

 

Afyon Kocatepe Üniversitesi

 

Afyon Kocatepe Üniversitesi 2019 Yaz Okulu Akademik Takvimi

Üniversite tarafından belirlenen 2019 yılı Yaz Okulu Akademik Takvimi aşağıdaki gibidir

17 – 21 Haziran 2019 Yaz Okulu Ücretlerinin Yatırılması ve Ders Kayıtları
24 Haziran 2019 Derslerin Başlaması
17 Haziran 2019 Derslerin Başlaması (Turizm Fakültesi)
9 Ağustos 2019 Derslerin Bitişi
19 – 25 Ağustos 2019 Yaz Okulu Sonu Sınavları

 

Afyon Kocatepe Üniversitesi 2019 Yaz Okulu Ders Kayıt Duyurusu

Afyon Kocatepe Üniversitesi tarafından ilgili duyurular yapıldıkça bizlerde bu sayfa üzerinden sizlere bilgi vermeye çalışıyor olacağız.

Ancak yine de konuyla alakalı olarak daha fazla bilgi almak istemeniz durumunda https://ogrenci.aku.edu.tr/yaz-okulu/ duyurular sayfasını ara ara kontrol etmenizi de öneririz.

11 yorum

  1. Üniversite bazlı açılacak derslerin listesi ne yazık ki bize ulaşmıyor. İlgili üniversitenin öğrenci işleri sayasını veya bölüm sayfasını kontrol edin.

 1. İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ İÇİN
  YAPI MEKANİĞİNDE BİLGİSAYAR UYGULAMALARI.
  ULAŞTIRMA MÜHENDİSLİĞİNDE BİLGİSAYAR UYGULAMALARI.
  GEOTEKNİK MÜHENDİSLİĞİNDE MÜHENDİSLİK UYGULAMALARI. DERSLERİNİN AÇILDIĞI YERLER VARSA YARDIMCI OLURMUSUNUZ

  1. İlgili bölüm sayfasını ve üniversite duyurularını takip ediniz.
   Açılacak derslerin listeleri bize ulaştırılmıyor ne yazık ki

 2. Sosyoloji giriş ve iletişim etiği ve temel fotoğrafçılık dersleri yaz okuku aşılacak mı

  1. Takip etmeniz lazım. Böyle bir liste bize gelmiyor. Bazı üniversiteler bölüm sayfalarında vs. önceden açıklıyor. Bazıları ise başvuru işlemlerinden sonra öğrencilerin seçtikleri derslere göre açıyorlar dersleri.

  1. Sosyoloji giriş ve iletişim etiği ve temel fotoğrafçılık dersleri yaz okuku aşılacak mı

   1. Takip etmeniz lazım. Böyle bir liste bize gelmiyor. Bazı üniversiteler bölüm sayfalarında vs. önceden açıklıyor. Bazıları ise başvuru işlemlerinden sonra öğrencilerin seçtikleri derslere göre açıyorlar dersleri.

  2. Takip etmeniz lazım. Böyle bir liste bize gelmiyor. Bazı üniversiteler bölüm sayfalarında vs. önceden açıklıyor. Bazıları ise başvuru işlemlerinden sonra öğrencilerin seçtikleri derslere göre açıyorlar dersleri.

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir