2018 Yılı İçin Promosyon Ajanda Dönemi Başladı

Promosyon
Daha Fazla Göster

2017 yılının son aylarına girdiğimiz şu günlerde artık gerek firmalar gerekse de bireysel olarak çalışanlar müşterilerine dağıtmak adına 2018 yılı Promosyon Ürünleri için siparişlerini vermeye başladılar.

Özellikle promosyon ajandalar son dönemde en fazla tercih gören ürünler arasındaki yerini almış durumda. Çünkü hediye edildikten sonra bir yıl boyunca kullanılan bu ürünler hem oldukça işlevsel hem de oldukça şık bir hediye olduğu artık herkes tarafından kabul görmüş durumda.

Ayrıca hediye edilen kişi bir kalem ya da takvim almadığı, direkt bir ajanda aldığı için kendisine aslında pahalı bir hediye verildiğini de bildikleri için kendilerine gösterilen önemi de bir anlamda hissetmiş oluyorlar.

 

Farklı Promosyon Ürünlerine Yönlenebilirsiniz

Süreç aslında sadece ajanda üzerinden dönmüyor. Elbette ki firmalar kendi reklam bütçelerine kapsamında farklı promosyon ürünleri de yaptırıp müşterilerine dağıtabiliyorlar.

Defter, Bloknot, Kalem, Küp not, Masa Takvimi, Gemici Takvimi ve daha birçok promosyon ürünü bastırıp bunları müşterilerinize dağıtmanız elbette ki mümkün.

Misal üniversite ya da lise seviyesi öğrencileri hedefleyen bir şirketin ajanda yerine promosyon defterler bastırması ve bunları okullarda ve üniversitelerde dağıtması çok daha mantıklı olacaktır.

Bu ve buna benzer örnekler ile şirketinizin hitap ettiği kitleyi belirleyerek farklı seçenekler üzerinden reklam yapabilmeniz mümkündür.

Misal İstanbul Topkapı’da bulunan Matbaacılar sitesinde hizmet sunan Elma Matbaa bu konuda sizlere Kitap Baskısı imkânı bile sunmaktadır. Ayrıca ihtiyacınız olan tüm promosyon ürünleri için de sizin ve şirketiniz için kaliteli ve uygun fiyatlı hizmetleri bünyesinde barındırmaktadır.

Unutmayın ki reklam işlerin iyi olduğu zamanda nasıl yeterli seviyede yapılması gereken bir eylem ise işler kötü iken daha fazla yapılması gereken bir eylemdir. Bu sebeple de Promosyon için harcanan bedeller aslında sizin tüm seneye yaptığınız reklam yatırımı olarak ele alınması gerekmektedir.

Elma Matbaa ile iletişime geçmek isterseniz aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanabilir, web sitesi üzerinden de fiyat alabilirsiniz.

Elma Serigrafi Matbaa ve Reklam Hizmetleri San. Tic. Ltd. Şti.

Litros Yolu 2.Matbaacılar Sit. No: ZC 6 – Topkapı 34010 İSTANBUL

0212 567 30 67 – info@elmamatbaa.com

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

İngilizce Dil Eğitim Seti